Apie mus

MEGRAME MEDIS įkurta 1999 m. lapkričio 2 d. Tai –  viena didžiausių ir pažangiausių medinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Esame gerai žinomi ne tik savo šalyje, bet ir kitose kokybę vertinančiose rinkose – savo gaminius eksportuojame į daugiau nei 16 užsienio šalių.

Savo produkcijai taikome itin griežtą kokybės kontrolę.

Visi gaminiai yra testuojami ir sertifikuojami notifikuotose laboratorijose bei ženklinama CE atitikties ženklu. Bendrovė sertifikuota pagal ISO 9001 standartą. MEGRAME MEDIS šilti mediniai langai ir durys gaminami iš medienos, turinčios FSC standartą.


0

Metų patirtis rinkoje

0

Eksporto kryptys

0

Įgyvendinti projektai Lietuvoje

0

Oficialios atstovybės Lietuvoje

KODĖL VERTA RINKTIS MEGRAME MEDIS PRODUKCIJĄ?

ILGALAIKĖ GAMYBOS PATIRTIS IR INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SERTIFIKUOTA PRODUKCIJA

MAKSIMALUS KOMFORTAS IR PUIKI INVESTICIJA

ILGALAIKĖ GAMYBOS PATIRTIS IR INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

 

Jau daugiau nei 19 metų esame savo srities lyderiai.  Siekdami išlaikyti konkurencinį pranašumą, nuolat investuojame į gamybinę ir programinę įrangą bei inovatyvias technologijas. Turėdami tokią pažangią techninę bazę, galime pagaminti išskirtinių konstrukcijų, nestandartinių formų ir ypač didelių matmenų medinius langus bei lauko duris, o ieškantiems netradicinių interjero sprendimų – siūlome unikalaus dizaino vidaus duris, dekoruotas išraiškingais raižiniais ar su skirtingo lukšto kombinacijomis.

Automatizuota, konvejerinė gamyba | Nuolatinė investicija į naują įrangą ir įrankius | Gamybos technologijos tobulinimas

Nuo 2014 metų beveik visos tiek medinių langų, tiek vidaus durų gamybos operacijos yra maksimaliai automatizuotos, naudojant technologiškai pranašesnę įrangą. Šiuolaikiški įrenginiai ir meistrų patirtis įgalina itn tikslų sudėtingiausių gamybos užduočių įgyvendinimą.  

 

Žvilgsnis iš arčiau į keletą MEGRAME MEDIS produktų gamybos procesų:

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SERTIFIKUOTA PRODUKCIJA

 

KOKYBĖ

Savo produkcijai taikome itin griežtą kokybės kontrolę. 

Visi gaminiai yra testuojami ir sertifikuojami notifikuotose laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka LST EN 14351-1 reikalavimus bei jų eksploatacinės savybės yra patvirtintos CE atitikties deklaracija. Nuo 2000 metų įdiegėme kokybės valdymo sistemą pagal LST EN ISO ISO 9001 standartą.

EKOLOGIJA

Medinių langų ir lauko durų gamyboje naudojami lakai ir dažai paženklinti „Mėlynuoju angelu“, įrodančiu, kad MEGRAME MEDIS gaminiai nekenksmingi aplinkai.

MEGRAME MEDIS mediniai langai ir lauko durys gaminami iš medienos, turinčios FSC standartą. Tai liudijimas, kad mūsų produkcija gaminama naudojant medieną tik iš atsakingai tvarkomų miškų.

 

10 METŲ GARANTIJA

MEGRAME MEDIS vienintelė Baltijos šalyse savo gaminiams suteikianti net iki 10 metų garantiją. Tokia ilgalaikė sisteminė garantija teikiama laikantis Vokietijos dažų gamintojo „Remmers“ automatizuoto keturių sluoksnių dengimo technologinio reglamento reikalavimų. 

 

LYDERIAI KOKYBĖS IR INOVACIJŲ SRITYJE

Esame inovatyvi įmonė, ne kartą apdovanota geriausio Lietuvos metų gaminio titulu bei pelniusi inovatyviausios įmonės vardą.

  • 2000 m. LMG medalis MEGRAME MEDIS mediniams langams.
  • 2004 m. LMG medalis MEGRAME MEDIS berėmėms lauko durims.
  • 2005 m. MEGRAME MEDIS pelnė inovatyviausios įmonės vardą.
  • 2008 m. LMG medalis mediniams langams, kuriems taikoma 10 metų garantija.
  • 2012 m. LMG medalis šilčiausiam mediniam langui ,,Euro 110M“.

MAKSIMALUS KOMFORTAS IR PUIKI INVESTICIJA

 

MEDINIAI LANGAI IR LAUKO DURYS

Išplatinta ir tvirtesnė profilio konstrukcija, storesnis ir giliau montuojamas stiklo paketas, triguba tarpinių sistema – užtikrina puikius energijos taupymo rodiklius. Palyginus su standartiniais langais, MEGRAME MEDIS įmonėje patobulinti EURO mediniai langai užtikrina iki 48%* didesnę šilumos izoliaciją. Būtent taip pagaminti mediniai langai ir durys ženkliai sumažina šildymo išlaidas ir padidina jūsų nekilnojamojo turto vertę.

MEGRAME MEDIS mediniai langai ir durys – šimtmetį trunkanti investicija, kuri ne tik taupo Jūsų pinigus, mažindama šilumos išlaidos, bet ir padidina jūsų būsto turto vertę.

Efektyviausiam energijos taupymui rekomenduojame argono dujomis užpildytą dviejų kamerų stiklo paketą, į kurį sumontuoti 2 selektyviniai stiklai su šiltu termo rėmeliu tarp stiklų 14, 16, 18, 20 mm (U≤0,5 W/m2K). Šis derinys garantuos pačias geriausias langų šilumines savybes iki Uw=0,78 (Euro 110M).

*Standartinių langų Uw=1,5 W/m2K, patobulinto EURO 110 M lango Uw=0,78 W/ m2K. 

 

VIDAUS DURYS

Vertinantiems kokybę, ilgaamžiškumą bei maksimalų komfortą, siūlome padidintų techninių parametrų MEGRAME MEDIS vidaus duris. KTU ASI statybinės ir šiluminės fizikos mokslų laboratorijoje atlikti bandymai bei išduoti protokolai liudija, kad vidaus durų:

  • Garso izoliacijos rodiklis ne mažesnis nei 36 decibelai (dB).
  • Durų patikimumas – 4 klasė, t. y. 50 000 varstymo ciklų.
  • Atsparumo vertikaliai apkrovai, statiškam sukimui, smūgiams – 4 klasė.